PRZ_3845

Komfort pracy w nowoczesnych przestrzeniach biurowych

Nowoczesne przestrzenie biurowe, takie jak kompleks biurowy Giant Office, zostały zaprojektowane z myślą o stworzeniu idealnych warunków do pracy. Komfort pracy w naszym biurowcu odgrywa kluczową rolę w efektywności i satysfakcji pracowników. Ergonomia, optymalne oświetlenie oraz elastyczne rozwiązania to tylko kilka aspektów, które wpływają na atmosferę w miejscu pracy.


Ergonomia fundamentem komfortowej pracy

Każde z naszych przestrzeni biurowych pod wynajem, projektujemy, wykonujemy i wyposażamy specjalnie dla najemcy. Dzięki temu dla każdej osoby wynajmującej, możemy stworzyć przestrzeń perfekcyjnie dopasowaną do indywidualnych potrzeb i aspektów wizualnych. W Giant Office możesz stworzyć swoją własną strefę komfortu w pracy.

Oświetlenie i jakość powietrza

Optymalne oświetlenie oraz dobra cyrkulacja powietrza w miejscu pracy, ma ogromny wpływ na komfort, wydajność i ogólne samopoczucie pracownika. Każde z naszych biur wyposażone jest w systemy wentylacyjne gwarantujące ciągły dopływ świeżego powietrza. W budynku zastosowano duże przeszklone okna, dzięki którym pomieszczenia biurowe są dobrze doświetlone naturalnym światłem. Wpływa ono pozytywnie na samopoczucie i koncentracje, a także pomaga w regulacji rytmu dobowego pracownika. Obiekt wyposażony jest w system BMS, który odpowiada za sterowanie wentylacją, klimatyzacją i oświetleniem co zapewnia komfort użytkowania budynku.


Bezpieczeństwo i komfort

Bezpieczeństwo w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w zapewnieniu komfortu i spokoju umysłu pracowników oraz klientów. Na terenie naszego obiektu podejmujemy kompleksowe działania, w celu zapewnienia bezpieczeństwa w wynajmowanych przestrzeniach biurowych. Wykorzystujemy nowoczesne technologie w celu monitorowania i kontroli dostępu do naszego biurowca. Na terenie obiektu znajduje się 24- godzinna ochrona i monitoring, które zapewniają ciągłą obserwacje budynku. Stosujemy system kontroli dostępów, który ogranicza wejścia tylko dla uprawnionych osób.

Budynek dostosowany dla każdego

Kompleks biurowy Giant Office dostosowany jest dla każdego użytkownika oraz potencjalnego najemcy. Budynek dopasowany jest dla osób z niepełnosprawnością, tak aby mogły się swobodnie poruszać- podjazdy przed budynkiem, windy, szerokie korytarze, równa powierzchnia, specjalnie dostosowane łazienki.

Na terenie obiektu znajdują się dwie kondygnacje garażu podziemnego z 227 miejscami parkingowymi (każdy najemca posiada wyznaczoną strefę parkingu oznaczoną tabliczkami). Kolejnym udogodnieniem dla pracowników jest 10 stacji ładowania dla osób posiadających pojazd elektryczny. Rowerzyści mogą skorzystać z 92 stojaków rowerowych, windy dla rowerów, prysznica oraz punktu naprawy swojego sprzętu.

Strefa relaksu

Uznajemy, że odpoczynek jest również ważny jak praca. Nasz biurowiec oferuje dwa ogólnodostępne balkony o powierzchni 300m2, gdzie każdy w trakcie przerwy może zrelaksować się na leżakach i zaczerpnąć świeżego powietrza. Badania naukowe wskazują, że otoczenie zieleni i roślinności pozytywnie wpływa na samopoczucie i redukcję stresu. Na terenie obiektu znajduję się rozległy dziedziniec z unikalnie zagospodarowaną zielenią oraz pasy roślinności na tarasach, które pozytywnie wpływają na nastrój, co jest istotne dla zachowania zdrowia psychicznego i fizycznego pracowników.

Ekologiczne rozwiązania na terenie obiektu

Na ternie kompleksów biurowych dbamy o ekologię i środowisko. Zwieńczeniem naszych postępowań jest Certyfikat BREEAM na poziomie very good (wielokryterialny system oceny budynków pod względem ich oddziaływania na środowisko). Posiadamy budki lęgowe dla nietoperzy oraz hotele dla owadów. Racjonalna gospodarka odpadami, oszczędne użycie wody, dobra izolacja budynku prowadzi do ochrony środowiska.

W biurowcu Giant Office komfort pracy to nie tylko luksus, ale standard, który uznajemy za niezbędny. Tworzymy przestrzenie, które nie tylko sprzyjają efektywnej pracy, ale także wspierają dobrostan i zdrowie naszych najemców. Zapraszamy do odwiedzenia naszego biurowca i doświadczenia nowego wymiaru komfortu pracy.