IMG_6400

INSTAMEET w przestrzeni biurowca Giant Office

Zachwyca nie tylko w rzeczywistości ale również na zdjęciach. Mowa o architekturze biurowca Giant Office, który niebawem gościć będzie ekipę IGERSPOZNAN oraz poznańskich fanów INSTAGRAMA.

17 lipca o godzinie 11:00 odbędzie się organizowany przez poznańską ekipę IGERSPOZNAN #instameet. W trakcie spotkania uczestnicy będą mogli zapoznać się z przestrzenią jednego z najciekawszych obiektów biurowych w Poznaniu. Spacer zaczniemy od recepcji głównej budynku. Z parteru przeniesiemy się na tylne przestrzenie obiektu, gdzie odwiedzający będą mogli zapoznać się z eko rozwiązaniami wprowadzonymi do przestrzeni Giant Office. Przechodząc przez kolejne pomieszczenia instagramersi będą mogli zapoznać się z ciekawymi rozwiązaniami architektonicznymi obiektu.

Kolejnym punktem spotkania będzie wejście na najwyższe piętro budynku (kondygnacja 6), z którego rozpościera się widok na ul. Głogowską i centrum Poznania. Windami zjedziemy do przestrzeni garażowych gdzie znajdują się nowoczesne stacje elektryczne do ładowania pojazdów, stojaki na rowery oraz przestrzenie użytkowe. Na koniec spotkania przeniesiemy się na dziedziniec główny obiektu gdzie można podziwiać całą przestrzeń obiektu od wewnątrz. 

Zapraszamy! 17 lipca godz. 11:00 / Giant Office ul. Głogowska 151 / Poznań