PRZ_4711

Giant Invest Business Brunch za nami!

Czy biurowiec może być EKO? Na to pytanie odpowiedź padła podczas spotkania „Giant Invest Business Brunch” zorganizowanego 27 października w przestrzeni biurowca Giant Office w Poznaniu.

Udział w wydarzeniu wzięli pośrednicy komercyjni, przedstawicie poznańskich agencji nieruchomości, firm zarządzających inwestycjami, deweloperzy.  W trakcie wydarzenia zaprezentowany został biurowiec Giant Office przy ul. Głogowskiej  151 w Poznaniu. Uczestnicy zapoznali się z historią powstania budynku, jego standardem technicznym. Zaprezentowane zostały najnowocześniejsze eko rozwiązania poparte otrzymanym certyfikatem na BREEAM na poziomie Very Good, dzięki którym biurowiec stanowi idealne miejsce do pracy. Zaproszeni Goście mogli również zobaczyć przykładowe - zaaranżowane przestrzenie biurowe najemców.

Partner wydarzenia MB MOTORS POZNAŃ zaprezentował najnowsze modele samochodów Mercedes Benz GLC i EQB. W betonowej, surowej przestrzeni parkingowej uczestnicy wydarzenia mogli przekonać się na własne oczy o nowatorskich rozwiązaniach, które pojawiły się w samochodach tej marki.

Drugi partner wydarzenia firma pARTs jewerly zaprezentowała unikatową biżuterię inspirowaną energią kobiecą oraz męską. Wykonane z najwyższą pieczołowitością przez Annę Orską kolekcje biżuterii dla kobiet oraz mężczyzn zawierają elementy pochodzące z samochodów marki VOLVO. 

Dziękujemy za udział wszystkim zaproszonym Gościom oraz Partnerom wydarzenia.

Giant Office to kompleks biurowy klasy A realizowany z najwyższą dbałością o jakość architektury i wykonawstwo, oferujący w pełni konfigurowalne, ergonomiczne przestrzenie do pracy.  Został pozytywnie oceniony m.in. pod kątem efektywności energetycznej, wykorzystania najlepszej jakości materiałów budowlanych, racjonalnej gospodarki odpadami czy też oszczędnego zużycia wody.