PRZ_5347

Zielone otoczenie Giant Office

Idealna przestrzeń do odpoczynku to taka gdzie możemy, chociaż przez chwilę schować się przed goniącym światem. Usiąść. Napić się pysznej kawy. Zrelaksować się i odpocząć. Wszystko to w otoczeniu pięknej zieleni, która wpłynie na nas kojąco. 

Zdjęcia: Fotografia Przemysław Turlej


Biurowiec Giant Office został tak zaprojektowany aby w pełni zaspokajać oczekiwania swoich najemców. Został pozytywnie oceniony m.in. pod kątem efektywności energetyczne, wykorzystania najlepszej jakości materiałów budowlanych, racjonalnej gospodarki odpadami czy też oszczędnego zużycia wody. Budynek posiada certyfikat BREEAM na poziomie VERY GOOD. Jest on gwarantem czystego powietrza, świeżej wody oraz zdrowego środowiska pracy. 

Warto wspomnieć również o zielonych przestrzeniach, które znajdują się na terenie budynku oraz w jego bezpośrednim otoczeniu. Wokół budynku rosną piękne, stare drzewa, które wyjątkowo prezentują się zarówno z zewnątrz budynku jak i z okien biurowca. Zieleń z zewnątrz przenika do wnętrza przestrzeni Giant Office. Dziedziniec biurowca to miejsce, w którym można odpocząć. Specjalnie dobrane rośliny okalają architekturę dziedzińca. Warto wspomnieć również o zielonych przestrzeniach, które znajdują się na dachu biurowca. Wszystko to z myślą o komforcie i pełnym zadowoleniu osób pracujących w biurowcu Giant Office.